PSSiAP Kraków

1997

Biuro lokalne Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii

Projekty i działania

Aktualne projekty i działania prowadzone przez krakowskie biuro PSSiAP

Sekcja warsztatowa

Prowadzimy szkolenia i warsztaty dla młodzieży oraz lokalnych społeczności. Między innymi prowadziliśmy warsztaty dla licealistów (również w ramach współpracy z magazynem psychologicznym Charaktery) oraz w DOMEQ – Federacja Znaki Równości. Chcesz rozwijać się warsztatowo i/lub w przyszłości pracować jako trener? To zdecydowanie sekcja dla Ciebie!

Sekcja metodologii

Uczymy się analizy danych statystycznych, języka programowania R oraz wizualizacji danych. Statystyka Ci niestraszna lub właśnie chcesz lepiej zrozumieć ten jakże ważny obszar psychologii? Sekcja metodologii się poleca! W jej ramach można również realizować własne projekty badawcze pod okiem doświadczonych badaczy i badaczek.

Sekcja eventowa

Organizujemy wydarzenia oraz wyjazdy integracyjno-naukowe takie jak Kongres Absolwentów i Studentów Psychologii oraz Ogólnopolski Zlot PSSiAP. Sekcja ta wspiera nas również w naszych działaniach związanych z patronatem nad Konferencją Persona! Organizacja wydarzeń wydaje Ci się ciekawym zagadnieniem? Nic dziwnego! Zapraszamy do sekcji

Sekcja gier

W niej zastanawiamy się nad wykorzystaniem nowoczesnych technologii w celu wspierania funkcjonowania poznawczego i emocjonalnego społeczeństwa. Członkowie we współpracy z specjalistami projektują aplikację, która umożliwi walkę ze zjawiskiem mgły pocovidowej.

Aktualności i wydarzenia

Historia

PSSiAP Kraków funkcjonował w Stowarzyszeniu od samego początku, aż do roku 2014. W roku 2018, po niemal pięciu latach przerwy nastąpiła jego reaktywacja oraz uroczyste otwarcie. Obecnie nasze szeregi zasilają studenci  i absolwenci Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego, Akademii Ingatianum, SWPS, Uniwersytetu Śląskiego oraz innych Uczelni. Różnorodność środowisk i perspektyw jest więc naszą zdecydowaną mocną stroną!

Kontakt

Adres email

krakow@pssiap.org

Media społecznościowe