Dołącz do nas

Aby stać się członkiem Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii, masz dwie możliwości:

Otwarcie PSSiAPu w nowym mieście to niesamowita przygoda, która wymaga tylko jednego — ludzi, którzy są gotowi i zmotywowani do działania. Jeśli czujesz, że chcesz podjąć się wyzwania, zacznij od rozmowy ze znajomymi, aby znaleźć jakiegokolwiek wsparcie w tym procesie, a następnie napisz na:

 lub naszego FanPage’a

Nie zostaniesz sam_a! Zarząd Główny jest gotowy do udzielania porad, wskazówek, nakierowania na rozwiązanie w różnych sytuacjach. Podzielimy się z tobą naszym PSSiAPowym doświadczeniem, wiedzą oraz umiejętnościami, a dodatkowo zaprosimy na cykl szkoleniowo-warsztatowy, który poprowadzą m.in. trenerzy Akademii PSSiAP.

Dlaczego warto podjąć się wyzwania założenia swojego Biura? Zbudujesz takie miejsce, którego Ci brakuje, aby realizować swój potencjał. Jeśli jednak możesz lub zdecydujesz się tylko na dołączenie do Stowarzyszenia w mieście, w którym już działamy, to również możesz oczekiwać szeregu benefitów!

Członkowie PSSiAPu wykorzystują swoją wiedzę psychologiczną w praktyce — organizujemy Dni Seksu i konferencje tematyczne, prowadzimy psychoedukację dla dzieci, młodzieży i dorosłych w formie warsztatowej, organizujemy bajkoterapię czy zajęcia wspierające rozwój w świetlicach środowiskowych. Oprócz tworzenia wydarzeń dla innych, PSSiAPowicze mogą uczestniczyć w szkoleniach organizowanych dla nich, aby podnieść swoje kompetencje zawodowe oraz miękkie. Dodatkową korzyścią jest bycie częścią społeczności młodych psychologów, którzy tak samo jak Ty, są zafascynowani swoimi studiami i chcą z nich wyciągnąć jak najwięcej. 

Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii

Skontaktuj się

Jesteś zainteresowany współpracą z nami lub chcesz dołączyć do naszego zespołu? Napisz do nas!