O nas

Jesteśmy największą w Polsce organizacją non-profit zrzeszającą studentów i absolwentów psychologii. Nasi Członkowie to młodzi, ambitni ludzie, którzy za cel stawiają sobie odkrywanie własnego potencjału, rozwój osobisty i twórcze działanie! 

Od 1997 roku organizujemy konferencje, warsztaty, spotkania, imprezy, zloty i wiele innych wydarzeń, podczas których studenci i absolwenci psychologii z różnych polskich ośrodków akademickich mogą wymieniać się poglądami i ideami. Nierzadko podczas takich spotkań rodzą się wspaniałe pomysły, które, dzięki wsparciu Stowarzyszenia, mają szansę zostać zrealizowane. 

Misją Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii jest integracja środowiska psychologicznego w Polsce, upowszechnianie wiedzy psychologicznej oraz działanie na rzecz rozwoju społeczeństwa.

Nasze Stowarzyszenie podzielone jest na biura regionalne, które łączą studentów i absolwentów psychologii w konkretnych miastach.                                                                     Obecnie aktywne biura PSSiAP-u funkcjonują w:

  • Warszawie,
  • Łodzi,
  • Poznaniu,
  • Opolu,
  • Gdańsku,
  • Wrocławiu.                                                                                                                                                                                                                 

    Poprzez wydarzenia o zasięgu lokalnym scalamy psychologiczne środowisko danego regionu, wiedząc, że razem możemy zdziałać więcej. Piecze na działaniami biur regionalnych sprawuje Zarząd Główny Stowarzyszenia z siedzibą w Warszawie. Dwa razy w roku organizowane są Zloty Członków PSSiAP, które umożliwiają integrację członków Stowarzyszenia z całego kraju, a także są okazją do dyskusji nad sprawami dotyczącymi Stowarzyszenia, prezentacji działalności biur regionalnych i wymiany pomysłów. 

PSSiAP działa również jako polski przedstawiciel EFPSA (European Federation of Psychology Student’s Association). Stwarza to wspaniałe możliwości poznawania studentów psychologii z całej Europy i rozwoju na arenie międzynarodowej.

Nasze Stowarzyszenie stawia na rozwój i współpracę w przyjaznej atmosferze. U nas integracja zawsze idzie w parze z inspiracją!

Tags:

Please publish modules in offcanvas position.